Rotterdam, Wevershoekstraat 580 - Pinkstergemeente Rotterdam-Zuid: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
[[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | [[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | ||
{{#display_map: Weverhoekstraat 580 Rotterdam, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Pinkstergemeente Rotterdam-Zuid | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Pinkstergemeenten | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Zuid-Holland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rotterdam | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rotterdam | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rotterdam | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rotterdam | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Weverhoekstraat 580 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Weverhoekstraat 580 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1970 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | ||
|} | |} | ||
Versie van 11 aug 2014 08:00
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Pinkstergemeente Rotterdam-Zuid |
Genootschap: | Pinkstergemeenten |
Provincie: | Zuid-Holland |
Gemeente: | Rotterdam |
Plaats: | Rotterdam |
Adres: | Weverhoekstraat 580 |
Postcode: | |
Inventarisatienummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1970 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | Kerk |
Monument status: | Geen |
Geschiedenis
Kerkzaal van de Pinkstergemeente Rotterdam-Zuid.
Volgens informatie op de externe link hieronder is het adres van deze Pinkstergemeente nu: Filadelfia Centrum, Espelo 99, Rotterdam. Dit is dus een ander gebouw. Onduidelijk, wanneer de verhuizing naar deze locatie heeft plaatsgevonden. Dit gebouw is sinds 2011 in gebruik bij de Pinkstergemeente Ons Geloof.
Links
Afbeeldingen
<Gallery> Afbeelding:Rotterdam Pink.Gem.Rotterdam Zuid.jpg Afbeelding:Rotterdam Wevershoekstr.-Pink.Gem.R'dam Zuid.JPG|De Pinkstergemeente Rotterdam Zuid is boven de Kwikfit. Afbeelding:Rotterdam Wevershoekstr.-Pink.Gem.R'dam Zuid (1).JPG Afbeelding:Rotterdam Wevershoekstr.-Pink.Gem.R'dam Zuid (2).JPG Afbeelding:Rotterdam Wevershoekstr.-Pink.Gem.R'dam Zuid (3).JPG <Gallery>