Rekken, Van Ouwenallerlaan 3 - Kapel Rekkense Inrichtingen: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
k (hernoemde Rekken, van Ouwenallerlaan 3 naar Rekken, van Ouwenallerlaan 3 - Kapel) |
(opmaak) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Gelderland]] | [[Categorie:Provincie Gelderland]] | ||
{{#display_map: v. Ouwenallerlaan 3 Rekken, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | NH kapel in diverse gebouwen | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Gelderland | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Berkelland | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Berkelland | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rekken | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rekken | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | v. Ouwenallerlaan 3 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | v. Ouwenallerlaan 3 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1920 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | woonhuis | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | ||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | ==Geschiedenis== | ||
Kapel van de Rekkense Inrichting. Na verbouw buiten gebruik nu woningen. | Kapel van de Rekkense Inrichting. Na verbouw buiten gebruik nu woningen. |
Versie van 21 mrt 2014 12:08
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | |
Genootschap: | NH kapel in diverse gebouwen |
Provincie: | Gelderland |
Gemeente: | Berkelland |
Plaats: | Rekken |
Adres: | v. Ouwenallerlaan 3 |
Postcode: | |
Inventarisatienummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1920 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | woonhuis |
Monument status: | Geen |
Geschiedenis
Kapel van de Rekkense Inrichting. Na verbouw buiten gebruik nu woningen.