Nieuw Schoonebeek, Europaweg 141 - Bonifatius: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(+ cat) |
(aanvulling) |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Bonifatius | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rooms Katholieke Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Drenthe | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Emmen | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Emmen | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Nieuw Schoonebeek | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Nieuw Schoonebeek | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Europaweg 153 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Europaweg 153 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 14119 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1967 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Bijnen, Jos | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | geen | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | geen | ||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | ==Geschiedenis== | ||
Verving de [[Nieuw Schoonebeek, Europaweg 139 - Bonifatiustoren|kerk]] uit | |||
Moderne kerkzaal. Verving de [[Nieuw Schoonebeek, Europaweg 139 - Bonifatiustoren|kerk]] uit 1849, waarvan de toren uit 1855-1856 is blijven staan. | |||
==Afbeeldingen== | ==Afbeeldingen== |
Versie van 31 mrt 2016 20:02
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Bonifatius |
Genootschap: | Rooms Katholieke Kerk |
Provincie: | Drenthe |
Gemeente: | Emmen |
Plaats: | Nieuw Schoonebeek |
Adres: | Europaweg 153 |
Postcode: | |
Inventarisatienummer: | 14119 |
Jaar ingebruikname: | 1967 |
Architect: | Bijnen, Jos |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: | geen |
Geschiedenis
Moderne kerkzaal. Verving de kerk uit 1849, waarvan de toren uit 1855-1856 is blijven staan.