Lierop, Offermansstraat 1 - Kerkhof: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(Nieuwe pagina: Categorie:Object Categorie:MetKaart In het kader van de uniformiteit, houdt alstublieft onderstaande formaat aan voor de basisgegevens van dit object. Om een lokatie op de ka...) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
[[Categorie:MetKaart]] | [[Categorie:MetKaart]] | ||
{{#display_map:5715AM Offermansstraat 1 Lierop, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | R.K. | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Noord-Brabant | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Someren | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Someren | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Lierop | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Lierop | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Offermansstraat 1 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Offermansstraat 1 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 5715AM | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1800-1900 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1800-1900 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kerkhof | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rijksmonument | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 sep 2010 08:24
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | |
Genootschap: | R.K. |
Provincie: | Noord-Brabant |
Gemeente: | Someren |
Plaats: | Lierop |
Adres: | Offermansstraat 1 |
Postcode: | 5715AM |
Jaar ingebruikname: | 1800-1900 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | Kerkhof |
Monument status: | Rijksmonument |
Monumentomschrijving; CultuurHistorische Waardekaart, --Monumentenhuis Brabant 18 nov 2008 09:07 (UTC)
Bouwperiode: 1800-1900
Bijgebouwen: Enkele pastoorgraven XIXd;XXA. Diverse graven uit de jaren '20 en '30. H. hartbeeld van J. Custers uit 1922. Op natuursteen sokkel. ........huis onder zadeldak met oud Hollandse pannen ca. 1890.