Drachtstercompagnie, Tsjerkebuorren 43 - Klokkenstoel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
[[Categorie:Provincie Friesland]] | [[Categorie:Provincie Friesland]] | ||
{{#display_map:9222NH Tsjerkebuorren 43 Drachtstercompagnie, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Provincie: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Friesland | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Smallingerland | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Drachtstercompagnie | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Tsjerkebuorren 43 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 9222NH | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisatienummer: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 20794 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 2004 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Klokkenstoel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 23 feb 2015 om 17:42
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | |
Provincie: | Friesland |
Gemeente: | Smallingerland |
Plaats: | Drachtstercompagnie |
Adres: | Tsjerkebuorren 43 |
Postcode: | 9222NH |
Inventarisatienummer: | 20794 |
Jaar ingebruikname: | 2004 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | Klokkenstoel |
Monument status: |
Geschiedenis
Klokkenstoel op kerkhof waar in 1979 de kerk is afgebrand.