Alkmaar, Geert Groteplein 2 - Don Bosco (1960 - 2006): verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 45: | Regel 45: | ||
{| | |||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rooms Katholieke Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Alkmaar | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Alkmaar | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geert Grooteplein 2 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Noord-Holland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1960 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Naam kerk : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Don Bosco | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Thunissen en Kranendonk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 04660 | |||
|} | |||
; Geschiedenis | |||
::Was belangrijke moderne kerk. Tijdelijk ook GKV, bg eind 2006, sloop najaar 2007. | |||
<Gallery> | |||
afbeelding:ID_4660_-_Alkmaar_RK_Joannes_Bosco.JPG | |||
</Gallery> |
Versie van 27 feb 2009 17:21
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Rooms Katholieke Kerk |
Gemeente : | Alkmaar |
Plaats : | Alkmaar |
Adres : | ?? |
Provincie : | Noord-Holland |
Jaar ingebruikname : | |
Huidige bestemming: | kerk |
Naam kerk : | Don Bosco |
Architect : | |
Monument-status: |
- Geschiedenis
-
- noodkerk tot '61
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Rooms Katholieke Kerk |
Gemeente : | Alkmaar |
Plaats : | Alkmaar |
Adres : | Geert Grooteplein 2 |
Provincie : | Noord-Holland |
Jaar ingebruikname : | 1960 |
Huidige bestemming: | gesloopt |
Naam kerk : | Don Bosco |
Architect : | Thunissen en Kranendonk |
Monument-status: | |
Inventarisatienummer: | 04660 |
- Geschiedenis
-
- Was belangrijke moderne kerk. Tijdelijk ook GKV, bg eind 2006, sloop najaar 2007.