Geplande buitengebruikstellingen kerken: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(aanvulling) |
||
(21 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
|- | |- | ||
|[[Herveld, Hoofdstraat 155 - Sint Willibrorduskerk]]||1961||Voornemen tot sluiting voorjaar 2018||Diensten in de sacristrie|| | |[[Herveld, Hoofdstraat 155 - Sint Willibrorduskerk]]||1961||Voornemen tot sluiting voorjaar 2018||Diensten in de sacristrie|| | ||
|- | |- | ||
|[[Raalte, Westdorplaan 122 - Paulus ]]||1965||Voornemen tot sluiting||Datum nog onbekend|| | |[[Raalte, Westdorplaan 122 - Paulus ]]||1965||Voornemen tot sluiting||Datum nog onbekend|| | ||
Regel 32: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
|[[Tilburg, Broekhovenseweg 2 - O.L. Vrouw Moeder van Goede Raad]]||1913||Voornemen 1 januari 2016 buiten gebruik|| | |[[Tilburg, Broekhovenseweg 2 - O.L. Vrouw Moeder van Goede Raad]]||1913||Voornemen 1 januari 2016 buiten gebruik|| | ||
|- | |- | ||
|[[Breedenbroek, Terborgseweg 30 - Petrus en Paulus]]||1857||Voornemen tot sluiting|| | |[[Breedenbroek, Terborgseweg 30 - Petrus en Paulus]]||1857||Voornemen tot sluiting|| | ||
|- | |- | ||
|[[Rijkevoort, Meester van den Bergplein 8 - Rochus]]||1888||Sluiting per 1 januari 2016|| | |[[Rijkevoort, Meester van den Bergplein 8 - Rochus]]||1888||Sluiting per 1 januari 2016|| | ||
|- | |- | ||
|[[Swifterbant, De Poort 19 - Hoeksteen en Willibrordus ]]||1970||Wordt gesloopt|| | |[[Swifterbant, De Poort 19 - Hoeksteen en Willibrordus ]]||1970||Wordt gesloopt|| | ||
Regel 48: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
|[[Roosendaal, Lindenburg 86 - De Goede Herder ]]||1981||Sluiting voor de zomer 2016|| | |[[Roosendaal, Lindenburg 86 - De Goede Herder ]]||1981||Sluiting voor de zomer 2016|| | ||
|- | |- | ||
|[[Alem, Sint Odradastraat 7 - Hubertus]]||1875||Staat te koop|| | |[[Alem, Sint Odradastraat 7 - Hubertus]]||1875||Staat te koop|| | ||
Regel 59: | Regel 49: | ||
|[[Aalten, Oosterkerkstraat1 - Oosterkerk]]||1914||Wordt afgestoten|| | |[[Aalten, Oosterkerkstraat1 - Oosterkerk]]||1914||Wordt afgestoten|| | ||
|- | |- | ||
|[[Groningen, Haydnlaan 46 - De Ark]]||1963|||| | |[[Groningen, Haydnlaan 46 - De Ark]]||1963||||Verkoop per september 2021||PKNGK | ||
|- | |- | ||
|[[Silvolde, Prins Bernhardstraat 4 - Sint Mauritiuskerk]]||1931||Sluiting 1-1-2018||Mogelijke overdracht aan een stichting|| | |[[Silvolde, Prins Bernhardstraat 4 - Sint Mauritiuskerk]]||1931||Sluiting 1-1-2018||Mogelijke overdracht aan een stichting|| | ||
|- | |- | ||
|[[Aerdt, Kerkweg 26 - Helena]]||1536||Kerk is verkocht aan SOGK|| | |[[Aerdt, Kerkweg 26 - Helena]]||1536||Kerk is verkocht aan SOGK|| | ||
|- | |- | ||
|[[Bovensmilde, Ds. Luitzen Dijkstrastraat 21 - Gereformeerde Kerk]]||1953||Staat te koop|| | |[[Bovensmilde, Ds. Luitzen Dijkstrastraat 21 - Gereformeerde Kerk]]||1953||Staat te koop|| | ||
Regel 80: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
|[[Stokkum, Pastoor van Sonsbeeckstraat 22 - Suitbertus]]||1915||Pasen 2018 laatste viering||binnen 2 jaar op slot|| | |[[Stokkum, Pastoor van Sonsbeeckstraat 22 - Suitbertus]]||1915||Pasen 2018 laatste viering||binnen 2 jaar op slot|| | ||
|- | |- | ||
|[[Koog aan de Zaan, Boschjesstraat 115 - Martelaren van Gorcum]]||1932||Er wordt herbestemming gezocht; pas dicht na akkoord over herbestemming|| | |[[Koog aan de Zaan, Boschjesstraat 115 - Martelaren van Gorcum]]||1932||Er wordt herbestemming gezocht; pas dicht na akkoord over herbestemming|| | ||
Regel 90: | Regel 70: | ||
|- | |- | ||
|[[Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk]]||1889||Voornemen tot sluiting op termijn|| | |[[Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk]]||1889||Voornemen tot sluiting op termijn|| | ||
|- | |- | ||
|[[Wassenaar, Parklaan 28 - Sint Jozef]]||1962||Voornemen tot sluiting 2022|| | |[[Wassenaar, Parklaan 28 - Sint Jozef]]||1962||Voornemen tot sluiting 2022|| | ||
Regel 132: | Regel 108: | ||
|- | |- | ||
|[[Drachten, Dwarswijk 350 - Menorah]]||1970||Kerk wordt verkocht||||PKNGK | |[[Drachten, Dwarswijk 350 - Menorah]]||1970||Kerk wordt verkocht||||PKNGK | ||
|- | |- | ||
|[[Heemstede, Valkenburgerplein 20 - O.L. Vrouw Hemelvaart]]||1926||Kerk wordt op termijn gesloten|||Tijdstip nog onbekend||RK | |[[Heemstede, Valkenburgerplein 20 - O.L. Vrouw Hemelvaart]]||1926||Kerk wordt op termijn gesloten|||Tijdstip nog onbekend||RK | ||
Regel 140: | Regel 114: | ||
|- | |- | ||
|[[Beek, Raadhuisstraat 28 - Leopoldkerkje]]||1837||voornemen tot sluiting 2014||||PKN | |[[Beek, Raadhuisstraat 28 - Leopoldkerkje]]||1837||voornemen tot sluiting 2014||||PKN | ||
|- | |- | ||
|[[Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus]]||1909||per 1-1-2021 geen diensten||Wordt verkocht||RK | |[[Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus]]||1909||per 1-1-2021 geen diensten||Wordt verkocht||RK | ||
Regel 191: | Regel 163: | ||
|[[Farmsum, Op de Wierde 1 - Farmsumerkerk]]||1869||Wordt afgestoten||||PKN | |[[Farmsum, Op de Wierde 1 - Farmsumerkerk]]||1869||Wordt afgestoten||||PKN | ||
|- | |- | ||
|[[De Rijp, Rechtestraat 162 - Bonifatius]]||1860||Voornemen sluiting 2025||||RK | |||
|- | |||
|[[Westbeemster, Jisperweg 55 - Johannes de Doper]]||1878||Voornemen tot sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Landsmeer, Zuideinde 34 - De Schaapskooi]]||1975||Voornemen tot verkoop||||RK | |||
|- | |||
|[[Philippine, Koningin Emmastraat 7 - Hervormde Kerk]]||1900||Voornemen sluiting 2025||||PKN | |||
|- | |||
|[[Albergen, Ootmarsumsestraat 176 - Pancratius]]||1953||Kerk wordt verkocht||||RK | |||
|- | |||
|[[Ewijk, Julianastraat 9 - Johannes de Doper]]||1916||2021 voornemen sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Rietmolen, Pastoor C.M. van Everdingenstraat 34 - Caecilia]]||1933||mogelijk al 1-1-2021||Planning was 2026||RK | |||
|- | |||
|[[Heeten, Koopmansstraat 6 - Maria Onbevlekt Ontvangen]]||1892||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Nieuw Heeten, Scholtensstraat 1 - Joseph]]||1923||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Mariënheem, Nijverdalseweg 32 - O.L. Vrouw ten Hemelopneming]]||1937||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Luttenberg, Butzelaarstraat 22 - Cornelius]]||1906||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Broekland, Van Dongenstraat 10 - Marcellinus]]||1919||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus]]||1963||Uiterlijk 2025 gesloten||||RK | |||
|- | |||
|[[Soest, Sint Willibrordusstraat 19 - Heilige Familie]]||1939||Sluiting 7 februari 2021||||RK | |||
|- | |||
|[[Fleringen, Oldenzaalseweg 98 - Onbevlekt Hart van Maria]]||1960|| Tussen nu en 2025 sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Vasse, Denekamperweg 205 - Joseph en Pancratius]]||1864|| Tussen nu en 2025 sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Reutum, Kerkstraat 94 - Simon en Judas]]||1954|| Tussen nu en 2025 sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Langeveen, Kerklaan 5 - Pancratius]]||1925|| Tussen nu en 2025 sluiting||||RK | |||
|- | |||
|[[Vriezenveen, Oosteinde 17 - Antonius Abt]]||1905|| Tussen nu en 2025 sluiting||||RK | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 15 sep 2020 15:31
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.