Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2020: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(aangevuld) |
(wormerveer) |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- | |- | ||
|[[Landhorst, Kerkstraat 6 - Paulus]]||1968||Kerk is verkocht||Wordt tv-studio||RK | |[[Landhorst, Kerkstraat 6 - Paulus]]||1968||Kerk is verkocht||Wordt tv-studio||RK | ||
|- | |||
|[[Wormerveer, Marktstraat 4 - O.L. Vrouw Geboorte]]||1916||Kerk stond te koop||12 januari 2020 laatste kerkdienst||RK | |||
|- | |- | ||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 13 jan 2020 14:55
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie |
---|---|---|---|---|
Winssen, Notaris Stephanus Roesstraat 37A - Antonius van Padua | 1938 | Sluiting januari 2020 | RK | |
Landhorst, Kerkstraat 6 - Paulus | 1968 | Kerk is verkocht | Wordt tv-studio | RK |
Wormerveer, Marktstraat 4 - O.L. Vrouw Geboorte | 1916 | Kerk stond te koop | 12 januari 2020 laatste kerkdienst | RK |